0

Otwórz Zamknij

Wellbrand Studio - Projektowanie graficzne i Public Relations

Wellbrand Studio

Wellbrand Studio to firma łącząca studio graficzne z agencją public relations. Zajmujemy się nadawaniem rozgłosu firmom, usługom i produktom, instytucjom oraz wydarzeniom. Za pomocą rewelacyjnych materiałów graficznych kreujemy wizerunek naszych klientów, z kolei dzięki skutecznym przekazom słownym działamy na rzecz ich rozpoznawalności i popularności.
Wykorzystujemy nasze doświadczenie pisarskie i plastyczne, ale również wiedzę zdobytą na bazie badań naukowych związanych z procesami komunikacji oraz perswazji. Poruszamy się płynnie w obszarach języka angielskiego i francuskiego. 

Strategia

Zaplanujemy etapy promocji Twojej firmy, usługi bądź produktu! Wskażemy Ci kierunek, którym powinieneś podążać rozpisując pełen harmonogram i budżet działań. Skuteczny plan to podstawa, aby osiągnąć sukces w postaci lepszej rozpoznawalności, a tym samym zwiększenia zysków z działalności.

Public Relations

Wiemy, jak trafić do interesującej Cię grupy odbiorców! Dzięki umiejętnej komunikacji i interakcji z otoczeniem nadamy rozgłosu Twojej marce, która na stałe zagości w przestrzeni publicznej, a związane z nią informacje wzbudzać będą powszechne zainteresowanie.

Social Media

Chciałbyś, aby twoja firma, usługa bądź produkt były rozpoznawalne w sieci i przyciągały przez to nowych klientów? Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! Pomożemy Ci promować Twoją działalność w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn.

Media Relations

Współpraca ze środowiskiem medialnym: dziennikarzami, liderami opinii, blogerami i vlogerami to nasza sprawdzona metoda służąca nadawaniu projektom rozgłosu. Wiemy jak i z kim się kontaktować, aby o Twojej marce mówiły największe i najbardziej prestiżowe media w Polsce i nie tylko!

Copywriting

Spod naszej ręki wychodzą rozmaite artykuły, wywiady, informacje prasowe, scenariusze i hasła reklamowe, nazwy produktów i miejsc. Wszystko po to, abyś mógł informować o sobie i promować swoją firmę w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Grafika Użytkowa

Zaprojektujemy dla Ciebie m.in. profesjonalne i zgodne z aktualnymi trendami logo, layout strony internetowej, infografiki, stworzymy rozmaite symbole graficzne i materiały wzornicze odpowiadające Twoim celom i wartościom. Dzięki naszej pracy będziesz miał pewność co do jakości prezentacji Twojej firmy, usługi, produktu.

Ilustracja

Wellbrandowe projekty bazują na autorskiej twórczości naszych grafików, którzy wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenia oraz aktualnie panujące trendy tworzą absolutnie bezkonkurencyjne ilustracje. Możesz mieć 100% pewność, że każda grafika jaką dla Ciebie przygotujemy, będzie i rewelacyjna i oryginalna!

Strony Internetowe

Stworzymy profesjonalną stronę internetową Twojej firmy! Zadbamy przede wszystkim o jej funkcjonalność, ale także nowoczesny design i estetykę. Nie będziesz musiał martwić się o jej działanie na innych nośnikach - przystosujemy ją również do smartfonów i tabletów.

Pozycjonowanie

Dzięki umiejętnemu pozycjonowaniu w sieci twojej strony www oraz kampanii AdWords, będzie ona jedną z pierwszych, jakie pojawią się w internetowej wyszukiwarce. Sprawi to, że większa liczba osób odwiedzi twoją witrynę i skorzysta z oferowanych przez Ciebie usług i produktów!

Fotografia Produktowa

Aby skutecznie zareklamować i sprzedać produkt bądź miejsce, niezbędna jest profesjonalnie zaaranżowana i wykonana sesja zdjęciowa. Za sprawą nowoczesnego sprzętu oraz naszego wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie, zrobimy dla Ciebie sesje, jakiej potrzebujesz!

Filmy Reklamowe

Tworzymy filmy o najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Potrzebujesz nakręcić film promocyjny lub dokumentujący ważne wydarzenie z życia firmy? Zrobimy to dla Ciebie! Stworzymy scenariusz, nakrywamy i montujemy wszystkie sceny, uzupełniamy autorską grafiką i ścieżką dźwiękową.

Organizacja Eventów

Jeśli szukasz partnerów, którzy zaplanują i zorganizują dla Ciebie event, skontaktuj się z nami! Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych spotkań, konferencji prasowych, imprez branżowych jak i kilkuset osobowych Jubileuszy.

PORTFOLIO

Ostatnie lata działalności firmy to szereg różnorodnych i ambitnych zleceń, bardzo czasochłonnych i wymagających. Najważniejsze jest jednak to, że każde z nich przyniosło nam gigantyczne doświadczenie.
Chcąc podzielić się z Państwem swoimi realizacjami, prezentujemy część naszego portfolio, które stanowi dokumentacje ostatnich prac.

REFERENCJE